Склад навчальних груп заочної форми навчання - Морський інститут післядипломної освіти ім.контр-адмірала Ф.Ф.Ушакова

Склад навчальних груп заочної форми навчання

Судноводіння
І курс
ГРУПА з111-СТ
1 Барсов Олексій Олексійович
2 Бессонов Олексій Петрович
3 Власов Сергій Олексійович
4 Горохов Володимир Вікторович
5 Данилюк Олександр Іванович
6 Ельсібаі Ахмет Хуссейн
7 Єльніков Дмитро Миколайович
8 Забіяка Іван Павлович
9 Зінченко Андрій Сергійович
10 Калюгін Богдан Олексійович
11 Коляда Євгеній Анатолійович
12 Косенко Андрій Владиславович
13 Меньшенін Павло Геннадійович
14 Новокрещін Євген Олександрович
15 Пушний Любомир Миколайович
16 Рогозний Владислав Вікторович
17 Рудковський Євген Олександрович
18 Рябчук Данііл Олександрович
19 Славинський Василь Васильович
20 Спиридонов Андрій Володимирович
21 Ставнійчук Остап Степанович
22 Сторченко Василь Васильович
23 Стрюков Артем Миколайович
24 Тємукаєв Сергій Володимирович
25 Холоденко Ростислав Костянтинович
26 Щербина Роман Миколайович
ІІ курс
ГРУПА з121-СТ
1 Авраменко Максим Валерійович
2 Батяєв Андрій Сергійович
3 Бургар Владислав Віталійович
4 Віссаріонов Вячеслав Олександрович
5 Вуєв Володимир Володимирович
6 Галіцин Станіслав Вікторович
7 Гаркуша Юрій Васильович
8 Гринь Олександр Володимирович
9 Денисенко Антон Володимирович
10 Калашник Іван Ігорович
11 Лисак Павло Олексійович
12 Махмутов Артур Олегович
13 Міснік Олександр Костянтинович
14 Олійник Руслан Олександрович
15 Павленко Микола Володимирович
16 Сердюк Дмитро Віталійович
17 Статьєв Сергій Миколайович
18 Таранов Олександр Олександрович
19 Турчин Сергій Олександрович
20 Федорко Станіслав Миколайович
21 Хлопов В’ячеслав В’ячеславович
22 Цапко Олег Анатолійович
23 Чупина Богдан Петрович
ГРУПА з122-СТ
1 Александров Олексій Анатолійович
2 Боровик Олександр Вікторович
3 Васильєв Костянтин Вячеславович
4 Вітенко Ілля Вікторович
5 Діденко Сергій Миколайович
6 Драгомищенко Олег Семенович
7 Жиленко Станіслав Анатолійович
8 Кожевніков Олег Миколайович
9 Пітомець Ігор Григорович
10 Подоба Олександр Сергійович
11 Сергієнко Володимир Федорович
12 Сточний Володимир Володимирович
13 Троіцький Артем Юрійович
14 Шерстюк Володимир Григорович
15 Щербан Сергій Михайлович
16 Юркевич Денис Анатолійович
17 Юрченко Олександр Олександрович
18 Яценко Ігор Ігорович
Експлуатація суднових енергетичних установок
І курс
ГРУПА з211-СТ
1 Авраменко Андрій Вікторович
2 Бібік Денис Вікторович
3 Бодров Денис Васильович
4 Вяткін Олег Вікторович
5 Ганич Тарас Семенович
6 Гордієнко Володимир Олексійович
7 Григорьєв Ігор Едуардович
8 Діц Валентин Олександрович
9 Дубровін Микола Миколайович
10 Євчин Денис Олексійович
11 Журба Іван Костянтинович
12 Качанов Віктор Євгенович
13 Козачок Олександр Сергійович
14 Компанець Едгар Олегович
15 Конько Сергій Сергійович
16 Кравченко Сергій Олександрович
17 Лавінюков Олег Олександрович
18 Магаляс Віталій Костянтинович
19 Москаленко Всеволод Костянтинович
20 Назаренко Дмитро Артемович
21 Перерва Юрій Юрійович
22 Семенов Олександр Васильович
23 Сікоза Максим Геннадійович
24 Скобілєв Михайло Анатолійович
25 Соловей Олексій Анатолійович
26 Соловйов Анатолій Олександрович
27 Тимченко Сергій Павлович
28 Христенко Олександр Петрович
29 Цаларунга Сергій Володимирович
30 Щербина Сергій Михайлович
ІІ курс
ГРУПА з221-СТ
1 Буганов Олександр Юрійович
2 Волонтирь Олександр Вікторович
3 Гавриловець Сергій Миколайович
4 Голубєв Олександр Володимирович
5 Гриценко Іван Олексійович
6 Губський Євген Васильович
7 Джогоров Моріс Талгатович
8 Елоєв Владислав Валерійович
9 Ісправніков Віталій Віталійович
10 Карпов Олександр Григорович
11 Левчук Сергій Вікторович
12 Михайлов Олександр Олександрович
13 Ногачевський Олексій Євгенович
14 Радевич Сергій Юрійович
15 Сагайдак Володимир Валентинович
16 Симонов Борис Геннадійович
17 Симонов Володимир Геннадійович
18 Суботінов Володимир Володимирович
19 Тимофієв Віталій Сергійович
20 Тонкий Антон Юрійович
21 Фоменко Олександр Олексійович
22 Чалий Валерій Вікторович
Експлуатація суднового електрообладнання і засобів автоматики
І курс
ГРУПА з311-СТ
1 Афанасієвський Дмитро Володимирович
2 Рожко Євген Олексадрович
3 Шимко Дмитро Русланович
ІІ курс
ГРУПА з321-СТ
1 Гібенко Євген Вікторович
2 Лавриненко Роман Павлович
   
Судноводіння
ІІ курс
ГРУПА з121
1 Андрусів Євгеній Анатолійович
2 Барбашин Євген Леонідович
3 Єлєва Дмитро Олександрович
4 Жело Михайло Юрійович
5 Івашкевич Олег Володимирович
6 Карімов Анатолій Юрійович
7 Карпенко Святослав Юрійович
8 Кравченко Микола Анатолійович
9 Лодік Олександр Олександрович
10 Макаренко Євген Валерійович
11 Марков Денис Васильович
12 Мошенський Олег Олександрович
13 Нєжєвело Богдан Сергійович
14 Плужник Інна Володимирівна
15 Семенов Олексій Володимирович
16 Твердовський Ілля Костянтинович
17 Темнюк Денис Олександрович
18 Черненко Володимир Сергійович
19 Чуприна Юрій Сергійович
20 Шпилєвой Владислав Миколайович
21 Шумеляк Сергій Сергійович
ІІІ курс
ГРУПА з131
1 Анатоленко Євген Юрійович
2 Аністратенко Ігор Олександрович
3 Білюга Олександр Сергійович
4 Гречун Віталій Володимирович
5 Дедушинський Дмитро Анатолійович
6 Дементьєв Дмитро Леонідович
7 Дяченко Євген Анатолійович
8 Залізнюк Вікторія Петрівна
9 Ільченко Максим Сергійович
10 Кожухарь Іван Іванович
11 Кузьменко Віталій В`ячеславович
12 Людоговський Валерій Сергійович
13 Подніколенко Артем Валерійович
14 Подніколенко Вадим Ігорович
15 Рябчиць Іван Васильович
16 Сис Василь Вячеславович
17 Смола Ігор Анатолійович
18 Строков Артур Вікторович
Експлуатація суднових енергетичних установок
І курс
ГРУПА з211
1 Чеботарев В'ячеслав Андрійович
ІІ курс
ГРУПА з221
1 Алексєєвський Кирило Леонідович
2 Бабикін Сергій Анатолійович
3 Боярський Ростислав Олегович
4 Горбач Олександр Євгенович
5 Козлов Олександр Олексійович
6 Липовецький Віталій Петрович
7 Нагорний Дмитро Дмитрович
8 Понєдєлькін Олексій Юрійович
9 Кириллов Роман Андрійович
10 Косенко Дмитро Олесандрович
11 Ротор Володимир Іванович
12 Семенко Руслан Олександрович
13 Федорка Микола Іванович
14 Червоний Іван Дмитрович
15 Шкрамко Віталій Вікторович
ІІІ курс
ГРУПА з231
1 Бажан Володимир Іванович
2 Волженін Олександр Володимирович
3 Замараєв Микола Олексійович
4 Захлистний Костянтин Геннадійович
5 Коржов Павло Юрійович
6 Крамаренко Артур Олександрович
7 Куліков Марк Андрійович
8 Попов Олександр Олегович
9 Славич Дмитро Васильович
10 Чепішко Юпій Ігорович
Експлуатація суднового електрообладнання і засобів автоматики
ІІ курс
ГРУПА з321
1 Зганяйко Михайло Русланович
2 Ісаєв Денис Володимирович
3 Карпук Сергій Володимирович
4 Ковба Павло Петрович
5 Сапронов Павло Юрійович
6 Ольховецький Сергій Сергійович
7 Полозовський Андрій Вікторович
8 Сєдінін Валентин Вікторович
ІІІ курс
ГРУПА з331
1 Колісніченко Дмитро Володимирович
2 Кривенко Сергій Вікторович
3 Осика Євген Михайлович

 

Статистика сайту

Количество просмотров материалов
5878

Відвідувачі сайту

Сейчас 28 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте

JoomShaper