ПРО ІНСТИТУТ

Приватний заклад «Морський інститут післядипломної освіти імені контр-адмірала Федора Федоровича Ушакова, (минула назва — Херсонська філія приватного вищого навчального закладу «Інститут післядипломної освіти «Одеський морський тренажерний центр») був створений 21 лютого 2000 року з метою забезпечення високоякісної підготовки та перепідготовки фахівців морської індустрії, працюючих на суднах українських та іноземних судновласників.

Факультет «Підготовки та післядипломної освіти фахівців морської індустрії» інституту проводить навчання за спеціальністю 271 «Річковий  і морський транспорт»-  за спеціалізаціями:

«Судноводіння»

«Експлуатація суднових енергетичних установок»

«Експлуатація суднового електрообладнання і засобів автоматики»

Освітньо-кваліфікаційний рівень — бакалавр ( Наказ МОН №1397Л від 30.06.2016р;  Наказ МОН №1405Л від  12.07.2016р.) Термін навчання на базі повної загальної середньої освіти – 4 роки; на базі освітньо-кваліфікаційного рівня  «молодший спеціаліст» — 3 роки.  Навчання здійснюється за денною та заочною формами навчання за кошти фізичних та юридичних осіб.

Відділення професійно-технічної освіти факультету здійснює підготовку слухачів за робітничими професіями на базі повної загальної середньої освіти:

7241 «Електрик судновий»

8340 «Моторист (машиніст)

8340 «Матрос»

5122 «Кухар судновий»

5123 «Бармен» 

Термін навчання за професіями – від 22 до 28 тижнів.

Навчальний процес в інституті проводиться відповідно до міжнародної конвенції ПДМНВ  78, зі змінами, ISM-code, ISPS-code, та рекомендацій ІМО, національних вимог та вимог судноплавних компаній.

Приватний заклад «Морський інститут післядипломної освіти імені контр-адмірала Федора Федоровича Ушакова» в процесі навчання використовує сучасне навчально-тренажерне обладнання для оптимізації рівня підготовки плавскладу відповідно до підвищених вимог національних та іноземних судновласницьких компаній.

У 2002 році був встановлений інноваційний навігаційно-тренажерний комплекс, який включає 8 навігаційних мостів, працюючих в одному віртуальному просторі.  Комплекс є інтегрованою системою, яка імітує навігаційний місток, оснащений найсучаснішим обладнанням, що включає радари, систему електронної картографії, модуль контролю за судновою енергетичною установкою, комплекс апаратури ГМЗЛБ, модуль радіонавігаційних систем, систему контролю навантаження судна .

У 2006 році було створено машинне відділення для трьох типів судів. Тренажер розроблений для проведення навчання та напрацювання навичок несення вахти в машинно-котельному відділенні і на центральному посту управління сучасного судна.

У цьому ж році проведено інтеграцію між навігаційним містом та машинним відділенням, тим самим завершено проект створення віртуального судна, першого в Європі.

На даний час викладацький склад інституту налічує близько 100 досвідчених і висококваліфікованих кадрів різних рангів і спеціальностей.

Досвідчений та кваліфікований викладацький склад інституту забезпечує підготовку та післядипломну освіту для фахівців морського транспорту і промисловості.

Доброзичлива атмосфера і сервіс дають можливість студентам і слухачам повністю зосередитися на навчальному процесі.

Якість та висока ефективність навчання забезпечуються у першу чергу:

-сучасними та гнучкими учбовими програмами;

-досвіченими та компетентними викладачами та інструкторами;

-спеціалізованими сучасними тренажерами на новітнім судовим обладнанням.

Наш заклад виконує високоякісну підготовку та перепідготовку працівників морської індустрії, що гарантує високий попит на наших фахівців на міжнародному рівні.

Приватний заклад «Морський інститут післядипломної освіти імені контр-адмірала Федора Федоровича Ушакова» постійно враховує останні національні і міжнародні вимоги, як для підготовки моряків, так і для гарантування безпеки судноплавства і захисту морського середовища в усьому світі. Навчальна база постійно оновлюється та включає нові програми та курси згідно з вимогами Міжнародної Конвенції ПДМНВ 78 з поправками. Приватний заклад «Морський інститут післядипломної освіти імені контр-адмірала Федора Федоровича Ушакова» тісно співпрацює з: Морський універсітет «Одеська морська академія», Херсонської державною морською академією, Інститутом післядипломної освіти «Одеський морський тренажерний центр», «V.Ships», та численними морськими агентствами і судноплавними компаніями.

МИ У СОЦМЕРЕЖАХ

РОЗКЛАД РОБОТИ

Чекаємо на Вас
З понеділка по п'ятницю:
З 8-15 до 17-00
Обідня перерва:
З 12-00 до 12-45
Субота, неділя-вихідні дні

Склад навчальних груп заочної форми навчання

Група з121

  1. Анатоленко Євген Юрійович
  2. Білюга Олександр Сергійович
  3. Дедушинський Дмитро Анатолійович
  4. Дементьєв Дмитро Леонідович
  5. Дяченко Євген Анатолійович
  6. Залізнюк Вікторія Петрівна
  7. Ільченко Максим Сергійович
  8. Кузьменко Віталій В`ячеславович
  9. Подніколенко Артем Валерійович
  10. Подніколенко Вадим Ігорович
  11. Смола Ігор Анатолійович
  12. Строков Артур Вікторович
  13. Рябчиць Іван Васильович

 

Група з221

  1. Бажан Володимир Іванович
  2. Захлистний Костянтин Геннадійович
  3. Куліков Марк Андрійович
  4. Чепішко Юпій Ігорович
  5. Попов Олександр Олегович

 

Група з321

  1. Дон Наталя Леонідівна
  2. Осика Євген Михайлович

 

 

Група з111-СТ

  1. Авраменко Максим Валерійович
  2. Батяєв Андрій Сергійович
  3. Бургар Владислав Віталійович
  4. Віссаріонов Вячеслав Олександрович
  5. Вуєв Володимир Володимирович
  6. Галіцин Станіслав Вікторович
  7. Гаркуша Юрій Васильович
  8. Гринь Олександр Володимирович
  9. Денисенко Антон Володимирович
  10. Калашник Іван Ігорович
  11. Лисак Павло Олексійович
  12. Махмутов Артур Олегович
  13. Міснік Олександр Костянтинович
  14. Олійник Руслан Олександрович
  15. Павленко Микола Володимирович
  16. Сердюк Дмитро Віталійович
  17. Статьєв Сергій Миколайович
  18. Таранов Олександр Олександрович
  19. Тимошенко Богдан Володимирович
  20. Турчин Сергій Олександрович
  21. Федорко Станіслав Миколайович
  22. Федянін Юрій Олександрович
  23. Хлопов В’ячеслав В’ячеславович
  24. Цапко Олег Анатолійович
  25. Чупина Богдан Петрович
  26. Юрченко Олександр Олександрович

 

Група з112-СТ

  1. Александров Олексій Анатолійович
  2. Вітенко Ілля Вікторович
  3. Діденко Сергій Миколайович
  4. Драгомищенко Олег Семенович
  5. Жиленко Станіслав Анатолійович
  6. Кожевніков Олег Миколайович
  7. Питомець Ігор Григорович
  8. Подоба Олександр Сергійович
  9. Сергієнко Володимир Федорович
  10. Сточний Володимир Володимирович
  11. Троїцький Артем Юрійович
  12. Шерстюк Володимир Григорович
  13. Щербан Сергій Михайлович
  14. Юркевич Денис Анатолійович
  15. Якименко Артем Олегович
  16. Яценко Ігор Ігорович

 

Група з211-СТ

  1. Волонтирь Олександр Вікторович
  2. Гавриловець Сергій Миколайович
  3. Голубєв Олександр Володимирович
  4. Гриценко Іван Олексійович
  5. Губський Євген Васильович
  6. Джогоров Моріс Талгатович
  7. Елоєв Владислав Валерійович
  8. Ісправніков Віталій Віталійович
  9. Карпов Олександр Григорович
  10. Кірʼязов Денис Петрович
  11. Левчук Сергій Вікторович
  12. Михайлов Олександр Олександрович
  13. Ногачевський Олексій Євгенович
  14. Радевич Сергій Юрійович
  15. Сагайдак Володимир Валентинович
  16. Симонов Борис Геннадійович
  17. Симонов Володимир Геннадійович
  18. Суботінов Володимир Володимирович
  19. Тимофієв Віталій Сергійович
  20. Тонкий Антон Юрійович
  21. Фоменко Олександр Олексійович
  22. Чалий Валерій Вікторович

 

Група з311-СТ

  1. Гібенко Євген Вікторович
  2. Лавриненко Роман Павлович

 

JoomShaper