Склад навчальних груп заочної форми навчання

Група з121

  1. Анатоленко Євген Юрійович
  2. Білюга Олександр Сергійович
  3. Дедушинський Дмитро Анатолійович
  4. Дементьєв Дмитро Леонідович
  5. Дяченко Євген Анатолійович
  6. Залізнюк Вікторія Петрівна
  7. Ільченко Максим Сергійович
  8. Кузьменко Віталій В`ячеславович
  9. Подніколенко Артем Валерійович
  10. Подніколенко Вадим Ігорович
  11. Смола Ігор Анатолійович
  12. Строков Артур Вікторович
  13. Рябчиць Іван Васильович

 

Група з221

  1. Бажан Володимир Іванович
  2. Захлистний Костянтин Геннадійович
  3. Куліков Марк Андрійович
  4. Чепішко Юпій Ігорович
  5. Попов Олександр Олегович

 

Група з321

  1. Дон Наталя Леонідівна
  2. Осика Євген Михайлович

 

 

Група з111-СТ

  1. Авраменко Максим Валерійович
  2. Батяєв Андрій Сергійович
  3. Бургар Владислав Віталійович
  4. Віссаріонов Вячеслав Олександрович
  5. Вуєв Володимир Володимирович
  6. Галіцин Станіслав Вікторович
  7. Гаркуша Юрій Васильович
  8. Гринь Олександр Володимирович
  9. Денисенко Антон Володимирович
  10. Калашник Іван Ігорович
  11. Лисак Павло Олексійович
  12. Махмутов Артур Олегович
  13. Міснік Олександр Костянтинович
  14. Олійник Руслан Олександрович
  15. Павленко Микола Володимирович
  16. Сердюк Дмитро Віталійович
  17. Статьєв Сергій Миколайович
  18. Таранов Олександр Олександрович
  19. Тимошенко Богдан Володимирович
  20. Турчин Сергій Олександрович
  21. Федорко Станіслав Миколайович
  22. Федянін Юрій Олександрович
  23. Хлопов В’ячеслав В’ячеславович
  24. Цапко Олег Анатолійович
  25. Чупина Богдан Петрович
  26. Юрченко Олександр Олександрович

 

Група з112-СТ

  1. Александров Олексій Анатолійович
  2. Вітенко Ілля Вікторович
  3. Діденко Сергій Миколайович
  4. Драгомищенко Олег Семенович
  5. Жиленко Станіслав Анатолійович
  6. Кожевніков Олег Миколайович
  7. Питомець Ігор Григорович
  8. Подоба Олександр Сергійович
  9. Сергієнко Володимир Федорович
  10. Сточний Володимир Володимирович
  11. Троїцький Артем Юрійович
  12. Шерстюк Володимир Григорович
  13. Щербан Сергій Михайлович
  14. Юркевич Денис Анатолійович
  15. Якименко Артем Олегович
  16. Яценко Ігор Ігорович

 

Група з211-СТ

  1. Волонтирь Олександр Вікторович
  2. Гавриловець Сергій Миколайович
  3. Голубєв Олександр Володимирович
  4. Гриценко Іван Олексійович
  5. Губський Євген Васильович
  6. Джогоров Моріс Талгатович
  7. Елоєв Владислав Валерійович
  8. Ісправніков Віталій Віталійович
  9. Карпов Олександр Григорович
  10. Кірʼязов Денис Петрович
  11. Левчук Сергій Вікторович
  12. Михайлов Олександр Олександрович
  13. Ногачевський Олексій Євгенович
  14. Радевич Сергій Юрійович
  15. Сагайдак Володимир Валентинович
  16. Симонов Борис Геннадійович
  17. Симонов Володимир Геннадійович
  18. Суботінов Володимир Володимирович
  19. Тимофієв Віталій Сергійович
  20. Тонкий Антон Юрійович
  21. Фоменко Олександр Олексійович
  22. Чалий Валерій Вікторович

 

Група з311-СТ

  1. Гібенко Євген Вікторович
  2. Лавриненко Роман Павлович

 

JoomShaper