Наше наукове студентське життя - Морський інститут післядипломної освіти ім.контр-адмірала Ф.Ф.Ушакова

Наше наукове студентське життя

1 Декабрь 2017, 12:38 pm Written by 
Read 125 times Last modified on Пятница, 01 Декабрь 2017 12:46

Львів. Міжнародна конференція курсантів і студентів» «Культура як феномен людського духу (багатогранність і наукове осмислення)
У стінах Львівського державного університету безпеки життєдіяльності 16-17 листопада відбулася міжнародна конференція курсантів і студентів «Культура як феномен людського духу (багатогранність і наукове осмислення)». Близько чотирьохсот учасників з дев’яти країн виявилися небайдужими до рідної культури й культури інших народів, розуміючи її непроминальне значення для буття кожного народу й ціннісно-смислового універсуму окремої людини.
Кафедра гуманітарної підготовки Морського інституту післядипломної освіти ім.Ф.Ф.Ушакова запропонувала студентам взяти участь у цій актуальній за змістом конференції. Студент групи 111-СТ Андрій Щербина під керівництвом кандидата педагогічних наук Веніг Н.М. підготував дуже цікаву та змістовну статтю «Світогляд як духовна основа мотивів людської діяльності», її було включено у секцію «Соціально-психологічні чинники культуротворення». На наше глибоке переконання сумісна наукова робота, неформальне спілкування з викладачами, відчуття співпричетності до студентської молоді,небайдужої до важливих проблем сучасності – всі ці чинники позитивно впливають на підвищення власної самооцінки, забарвлюють студентське життя подіями, викликають повагу оточуючих.

Rate this item
(0 votes)

1 comment

  • Corrine

    Hi, constantly i used to check weblog posts here early in the break of day, as i like to gain knowledge of more
    and more.

    posted by Corrine Среда, 13 Декабрь 2017 19:00 Comment Link

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.

Статистика сайту

Количество просмотров материалов
5881

Відвідувачі сайту

Сейчас 32 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте

JoomShaper