Профорієнтаційна робота серед учнів середніх навчальних закладів - Морський інститут післядипломної освіти ім.контр-адмірала Ф.Ф.Ушакова

Профорієнтаційна робота серед учнів середніх навчальних закладів

22 Ноябрь 2017, 10:39 am Written by 
Read 76 times Last modified on Пятница, 24 Ноябрь 2017 15:30

Профорієнтаційна робота ПЗ «Морський інститут післядипломної освіти імені контр-адмірала Федора Федоровича Ушакова» серед учнів середніх навчальних закладів

Профорієнтаційна робота як невід’ємна складова функціонування нашого навчального закладу спрямована на залучення до вступу в наш ВНЗ випускників шкіл.

У жовтні та листопаді відбулися профорієнтаційні заходи спільно з міським центром зайнятості серед учнів загальноосвітніх шкіл міста Херсона (ЗОШ-28, ЗОШ-16, ЗОШ-44, ЗОШ-32, Академічний ліцей при ХДУ ім. О. Мішукова та ін. ), які на наше переконання, сприятимуть зростанню зацікавленості майбутніх абітурієнтів до вступу в Морський інститут. Старшокласникам були запропоновані екскурсії по аудиторіям в яких встановлені навчальні тренажери, які є універсальними за своєю практичною спрямованістю; учнів ознайомили з тренажером поста управління машинним відділенням, тренажером навігаційного містка, тренажера GMDSS, розповіли про особливості морської професії .

Екскурсанти із великим задоволенням роздивлялися складне приладдя, цікавилися специфікою роботи судноводія, судномеханіка й електромеханіка. Викладачі також провели профорієнтаційну ознайомлювальну бесіду з батьками учнів, які закінчують школу та планують вступ до вищих навчальних закладів.

Таким чином, зустрічі із старшокласниками загальноосвітніх навчальних закладів Херсона, презентації навчального закладу на батьківських зборах, екскурсії учнів, налагоджена взаємодія навчального закладу з директорами шкіл, – все це гарантує оперативне й об’єктивне поширення інформації про діяльність Морського інституту.

Rate this item
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.

Статистика сайту

Количество просмотров материалов
5859

Відвідувачі сайту

Сейчас 6 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте

JoomShaper