Склад навчальних груп заочної форми навчання - Морський інститут післядипломної освіти ім.контр-адмірала Ф.Ф.Ушакова

Навчання за спеціальністю 271 «Річковий і морський транспорт»

За спеціалізаціями: «Судноводіння» «Експлуатація суднових енергетичних установок» «Експлуатація суднового електрообладнання і засобів автоматики»

Перший (бакалаврський) рівень

Ласкаво просимо!

Підготовка слухачів за робітничими професіями

на відділенні професійної підготовки

Спеціальності: «Електрик судновий» «Моторист (машиніст)» «Матрос» «Кухар судновий» «Бармен»

Ласкаво просимо!

Підготовка та підвищення кваліфікації фахівців морської індустрії

Курси для фахівців, що працюють на суднах українських та іноземних судновласників

Ласкаво просимо!

В процесі навчання використовується сучасне навчально-тренажерне обладнання.

Інноваційний навігаційно-тренажерний комплекс, машинне відділення (тренажер) для трьох типів судів

Ласкаво просимо!
Февраль 22, 2018

09 лютого 2018 року кафедрою гуманітарної підготовки МІПО імені Ф.Ф. Ушакова проведено круглий стіл «Сучасний стан ринку праці моряків»

Рішення про проведення круглого столу, саме як найдемократичнішого способу спілкування між майбутніми фахівцями морської індустрії, виникло на кафедрі гуманітарної підготовки не випадково. У процесі неформальних бесід зі студентами заочної та денної форм навчання з’ясувалось, що існує певний дефіцит інформації щодо специфіки професії моряка та труднощів з першим працевлаштуванням. Тема «круглого столу» зацікавила і слухачів відділення професійної підготовки, які з великою увагою слухали… Читати далі
Январь 23, 2018

13 лютого 2018 року відбудуться вибори ректора Херсонської державної морської академії

Ректор ПЗ "Морський інститут післядипломної освіти імені контр-адмірала Федора Федоровича Ушакова" П'ятаков Едуард Миколайович бере участь у конкурсі Міністерства освіти та науки України на зайняття посади ректора Херсонської державної морської академії. > Читати далі
Дек 08, 2017

Міжнародна науково-практична конференція ПЕРШІ УШАКОВСЬКІ ЧИТАННЯ - «РІЧКОВИЙ ТА МОРСЬКИЙ ТРАНСПОРТ: СТАН, ПРОБЛЕМИ, ПЕРСПЕКТИВИ»

У Морському інституті післядипломної освіти імені контр-адмірала Федора Федоровича…
Дек 01, 2017

Наше наукове студентське життя

Львів. Міжнародна конференція курсантів і студентів» «Культура як феномен людського духу…
Нояб 29, 2017

І цікаво і відповідально!

Слухачі відділення професійної підготовки Морського інституту післядипломної освіти імені…
Нояб 22, 2017

Профорієнтаційна робота серед учнів середніх навчальних закладів

Профорієнтаційна робота ПЗ «Морський інститут післядипломної освіти імені контр-адмірала…
Нояб 09, 2017

Засідання кваліфікаційної комісії

25 жовтня 2017 року на Відділенні професійної підготовки з професії «Матрос» відбулося…
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net

ПРО ІНСТИТУТ

Приватний заклад «Морський інститут післядипломної освіти імені контр-адмірала Федора Федоровича Ушакова, (минула назва — Херсонська філія приватного вищого навчального закладу «Інститут післядипломної освіти «Одеський морський тренажерний центр») був створений 21 лютого 2000 року з метою забезпечення високоякісної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації моряків, працюючих на суднах українських та іноземних судновласників.

Навчальний процес в інституті проводиться відповідно до Міжнародної конвенції про підготовку і дипломування моряків та несення вахти (ПДНВ) 1978 року, зі змінами, ISM-code, ISPS-code, та рекомендацій ІМО, національних вимог та вимог судноплавних компаній із наданням усіх необхідних морських документів.

Факультет «Підготовки та післядипломної освіти фахівців морської індустрії» Морського інституту проводить підготовку студентів за спеціальністю 271 «Річковий  і морський транспорт»-  за спеціалізаціями:

«Судноводіння»

«Експлуатація суднових енергетичних установок»

«Експлуатація суднового електрообладнання і засобів автоматики»

Освітньо-кваліфікаційний рівень — бакалавр ( Наказ МОН №1397Л від 30.06.2016р;  Наказ МОН №1405Л від  12.07.2016р.) Термін навчання на базі повної загальної середньої освіти – 4 роки; на базі освітньо-кваліфікаційного рівня  «молодший спеціаліст» — 3 роки.  Підготовка здійснюється за денною та заочною формами навчання за кошти фізичних та юридичних осіб.

Відділення професійно-технічної освіти факультету здійснює підготовку моряків за робітничими професіями на базі повної загальної середньої освіти:

7241 «Електрик судновий»

8340 «Моторист (машиніст)

8340 «Матрос»

5122 «Кухар судновий»

5123 «Бармен» 

Термін навчання за професіями – від 22 до 28 тижнів.

Приватний заклад «Морський інститут післядипломної освіти імені контр-адмірала Федора Федоровича Ушакова» в процесі навчання використовує сучасне навчально-тренажерне обладнання для оптимізації рівня підготовки та підвищення кваліфікації плавскладу відповідно до актуальних вимог національних та іноземних судновласницьких компаній.

У 2002 році був встановлений інноваційний навігаційно-тренажерний комплекс, який включає 8 навігаційних мостів, працюючих в одному віртуальному просторі.  Комплекс є інтегрованою системою, яка імітує навігаційний місток, оснащений найсучаснішим обладнанням, що включає радари, систему електронної картографії, модуль контролю за судновою енергетичною установкою, комплекс апаратури ГМЗЛБ, модуль радіонавігаційних систем, систему контролю навантаження судна .

У 2006 році було створено машинне відділення (тренажер) для трьох типів судів. Тренажер розроблений для проведення навчання та напрацювання навичок несення вахти в машинно-котельному відділенні і на центральному посту управління сучасного судна.

У цьому ж році проведено інтеграцію між навігаційним містом та машинним відділенням, тим самим завершено проект створення віртуального судна, першого в Європі.

На даний час викладацький склад Морського інституту налічує близько 100 досвідчених і висококваліфікованих кадрів різних рангів і спеціальностей.

Досвідчений та кваліфікований викладацький склад інституту забезпечує підготовку та підвищення кваліфікації для моряків - фахівців морського транспорту і промисловості.

Доброзичлива атмосфера і сервіс дають можливість студентам і слухачам повністю зосередитися на навчальному процесі.

Якість та висока ефективність навчання забезпечуються у першу чергу:

-сучасними та гнучкими учбовими програмами;

-досвіченими та компетентними викладачами та інструкторами;

-спеціалізованими сучасними тренажерами на новітнім судовим обладнанням для гарантування відповідного рівня підготовки та підвищення кваліфікації моряків.

Наш заклад виконує високоякісну підготовку та перепідготовку працівників морської індустрії, що гарантує високий попит на наших фахівців на міжнародному рівні.

Заклад також гарантує висококваліфіковану безкоштовну консультацію по будь-яким питанням щодо морських документів для командного та рядового плавскладу.

Приватний заклад «Морський інститут післядипломної освіти імені контр-адмірала Федора Федоровича Ушакова» постійно враховує останні національні і міжнародні вимоги, як для підготовки моряків, так і для гарантування безпеки судноплавства і захисту морського середовища в усьому світі. Навчальна база постійно оновлюється та включає нові програми та курси згідно з вимогами Міжнародної Конвенції ПДМНВ 78 з поправками. Приватний заклад «Морський інститут післядипломної освіти імені контр-адмірала Федора Федоровича Ушакова» тісно співпрацює з: Морський універсітет «Одеська морська академія», Херсонської державною морською академією, Інститутом післядипломної освіти «Одеський морський тренажерний центр», «V.Ships», та численними морськими агентствами і судноплавними компаніями.

 

 

МИ У СОЦМЕРЕЖАХ

over 50 social icons module

НАША АДРЕСА

Головний корпус

м. Херсон 73000

вул. Комсомольська, 2 ауд. 209

тел. (0552) 467521,

(0552) 262883,

(0552) 266146

e-mail: office@kmtc.com.ua

2-й корпус

м.Херсон, вул.Петренко, буд.18, корп.2

Миколаївський факультет

м.Миколаїв,вул.Артилерійська, буд.6

тел. (0512) 584278,

РОЗКЛАД РОБОТИ

Чекаємо на Вас
З понеділка по п'ятницю:
З 8-15 до 17-00
Обідня перерва:
З 12-00 до 12-45
Субота, неділя-вихідні дні

Морський інститут післядипломної освіти ім.контр-адмірала Ф.Ф.Ушакова

Судноводіння
І курс
ГРУПА з111-СТ
1 Барсов Олексій Олексійович
2 Бессонов Олексій Петрович
3 Власов Сергій Олексійович
4 Горохов Володимир Вікторович
5 Данилюк Олександр Іванович
6 Ельсібаі Ахмет Хуссейн
7 Єльніков Дмитро Миколайович
8 Забіяка Іван Павлович
9 Зінченко Андрій Сергійович
10 Калюгін Богдан Олексійович
11 Коляда Євгеній Анатолійович
12 Косенко Андрій Владиславович
13 Меньшенін Павло Геннадійович
14 Новокрещін Євген Олександрович
15 Пушний Любомир Миколайович
16 Рогозний Владислав Вікторович
17 Рудковський Євген Олександрович
18 Рябчук Данііл Олександрович
19 Славинський Василь Васильович
20 Спиридонов Андрій Володимирович
21 Ставнійчук Остап Степанович
22 Сторченко Василь Васильович
23 Стрюков Артем Миколайович
24 Тємукаєв Сергій Володимирович
25 Холоденко Ростислав Костянтинович
26 Щербина Роман Миколайович
ІІ курс
ГРУПА з121-СТ
1 Авраменко Максим Валерійович
2 Батяєв Андрій Сергійович
3 Бургар Владислав Віталійович
4 Віссаріонов Вячеслав Олександрович
5 Вуєв Володимир Володимирович
6 Галіцин Станіслав Вікторович
7 Гаркуша Юрій Васильович
8 Гринь Олександр Володимирович
9 Денисенко Антон Володимирович
10 Калашник Іван Ігорович
11 Лисак Павло Олексійович
12 Махмутов Артур Олегович
13 Міснік Олександр Костянтинович
14 Олійник Руслан Олександрович
15 Павленко Микола Володимирович
16 Сердюк Дмитро Віталійович
17 Статьєв Сергій Миколайович
18 Таранов Олександр Олександрович
19 Турчин Сергій Олександрович
20 Федорко Станіслав Миколайович
21 Хлопов В’ячеслав В’ячеславович
22 Цапко Олег Анатолійович
23 Чупина Богдан Петрович
ГРУПА з122-СТ
1 Александров Олексій Анатолійович
2 Боровик Олександр Вікторович
3 Васильєв Костянтин Вячеславович
4 Вітенко Ілля Вікторович
5 Діденко Сергій Миколайович
6 Драгомищенко Олег Семенович
7 Жиленко Станіслав Анатолійович
8 Кожевніков Олег Миколайович
9 Пітомець Ігор Григорович
10 Подоба Олександр Сергійович
11 Сергієнко Володимир Федорович
12 Сточний Володимир Володимирович
13 Троіцький Артем Юрійович
14 Шерстюк Володимир Григорович
15 Щербан Сергій Михайлович
16 Юркевич Денис Анатолійович
17 Юрченко Олександр Олександрович
18 Яценко Ігор Ігорович
Експлуатація суднових енергетичних установок
І курс
ГРУПА з211-СТ
1 Авраменко Андрій Вікторович
2 Бібік Денис Вікторович
3 Бодров Денис Васильович
4 Вяткін Олег Вікторович
5 Ганич Тарас Семенович
6 Гордієнко Володимир Олексійович
7 Григорьєв Ігор Едуардович
8 Діц Валентин Олександрович
9 Дубровін Микола Миколайович
10 Євчин Денис Олексійович
11 Журба Іван Костянтинович
12 Качанов Віктор Євгенович
13 Козачок Олександр Сергійович
14 Компанець Едгар Олегович
15 Конько Сергій Сергійович
16 Кравченко Сергій Олександрович
17 Лавінюков Олег Олександрович
18 Магаляс Віталій Костянтинович
19 Москаленко Всеволод Костянтинович
20 Назаренко Дмитро Артемович
21 Перерва Юрій Юрійович
22 Семенов Олександр Васильович
23 Сікоза Максим Геннадійович
24 Скобілєв Михайло Анатолійович
25 Соловей Олексій Анатолійович
26 Соловйов Анатолій Олександрович
27 Тимченко Сергій Павлович
28 Христенко Олександр Петрович
29 Цаларунга Сергій Володимирович
30 Щербина Сергій Михайлович
ІІ курс
ГРУПА з221-СТ
1 Буганов Олександр Юрійович
2 Волонтирь Олександр Вікторович
3 Гавриловець Сергій Миколайович
4 Голубєв Олександр Володимирович
5 Гриценко Іван Олексійович
6 Губський Євген Васильович
7 Джогоров Моріс Талгатович
8 Елоєв Владислав Валерійович
9 Ісправніков Віталій Віталійович
10 Карпов Олександр Григорович
11 Левчук Сергій Вікторович
12 Михайлов Олександр Олександрович
13 Ногачевський Олексій Євгенович
14 Радевич Сергій Юрійович
15 Сагайдак Володимир Валентинович
16 Симонов Борис Геннадійович
17 Симонов Володимир Геннадійович
18 Суботінов Володимир Володимирович
19 Тимофієв Віталій Сергійович
20 Тонкий Антон Юрійович
21 Фоменко Олександр Олексійович
22 Чалий Валерій Вікторович
Експлуатація суднового електрообладнання і засобів автоматики
І курс
ГРУПА з311-СТ
1 Афанасієвський Дмитро Володимирович
2 Рожко Євген Олексадрович
3 Шимко Дмитро Русланович
ІІ курс
ГРУПА з321-СТ
1 Гібенко Євген Вікторович
2 Лавриненко Роман Павлович
   
Судноводіння
ІІ курс
ГРУПА з121
1 Андрусів Євгеній Анатолійович
2 Барбашин Євген Леонідович
3 Єлєва Дмитро Олександрович
4 Жело Михайло Юрійович
5 Івашкевич Олег Володимирович
6 Карімов Анатолій Юрійович
7 Карпенко Святослав Юрійович
8 Кравченко Микола Анатолійович
9 Лодік Олександр Олександрович
10 Макаренко Євген Валерійович
11 Марков Денис Васильович
12 Мошенський Олег Олександрович
13 Нєжєвело Богдан Сергійович
14 Плужник Інна Володимирівна
15 Семенов Олексій Володимирович
16 Твердовський Ілля Костянтинович
17 Темнюк Денис Олександрович
18 Черненко Володимир Сергійович
19 Чуприна Юрій Сергійович
20 Шпилєвой Владислав Миколайович
21 Шумеляк Сергій Сергійович
ІІІ курс
ГРУПА з131
1 Анатоленко Євген Юрійович
2 Аністратенко Ігор Олександрович
3 Білюга Олександр Сергійович
4 Гречун Віталій Володимирович
5 Дедушинський Дмитро Анатолійович
6 Дементьєв Дмитро Леонідович
7 Дяченко Євген Анатолійович
8 Залізнюк Вікторія Петрівна
9 Ільченко Максим Сергійович
10 Кожухарь Іван Іванович
11 Кузьменко Віталій В`ячеславович
12 Людоговський Валерій Сергійович
13 Подніколенко Артем Валерійович
14 Подніколенко Вадим Ігорович
15 Рябчиць Іван Васильович
16 Сис Василь Вячеславович
17 Смола Ігор Анатолійович
18 Строков Артур Вікторович
Експлуатація суднових енергетичних установок
І курс
ГРУПА з211
1 Чеботарев В'ячеслав Андрійович
ІІ курс
ГРУПА з221
1 Алексєєвський Кирило Леонідович
2 Бабикін Сергій Анатолійович
3 Боярський Ростислав Олегович
4 Горбач Олександр Євгенович
5 Козлов Олександр Олексійович
6 Липовецький Віталій Петрович
7 Нагорний Дмитро Дмитрович
8 Понєдєлькін Олексій Юрійович
9 Кириллов Роман Андрійович
10 Косенко Дмитро Олесандрович
11 Ротор Володимир Іванович
12 Семенко Руслан Олександрович
13 Федорка Микола Іванович
14 Червоний Іван Дмитрович
15 Шкрамко Віталій Вікторович
ІІІ курс
ГРУПА з231
1 Бажан Володимир Іванович
2 Волженін Олександр Володимирович
3 Замараєв Микола Олексійович
4 Захлистний Костянтин Геннадійович
5 Коржов Павло Юрійович
6 Крамаренко Артур Олександрович
7 Куліков Марк Андрійович
8 Попов Олександр Олегович
9 Славич Дмитро Васильович
10 Чепішко Юпій Ігорович
Експлуатація суднового електрообладнання і засобів автоматики
ІІ курс
ГРУПА з321
1 Зганяйко Михайло Русланович
2 Ісаєв Денис Володимирович
3 Карпук Сергій Володимирович
4 Ковба Павло Петрович
5 Сапронов Павло Юрійович
6 Ольховецький Сергій Сергійович
7 Полозовський Андрій Вікторович
8 Сєдінін Валентин Вікторович
ІІІ курс
ГРУПА з331
1 Колісніченко Дмитро Володимирович
2 Кривенко Сергій Вікторович
3 Осика Євген Михайлович

 

Статистика сайту

Количество просмотров материалов
12084

Відвідувачі сайту

Сейчас 62 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте

JoomShaper